ანაზღაურებადი სტაჟირება საქართველოს ნოტარიუსთა პალატაში August 2, 2024 სტაჟირების მსურველმა პირებმა დეტალური ინფორმაცია იხილეთ საჯარო სამსახურის ბიუროს ვებგვერდზე: ეკონომიკური სამსახურის სტაჟიორი - https://www.hr.gov.ge/JobProvider/UserOrgVaks/Details/88713?active=1 ინფორმაციული ტექნოლოგიების სამსახურის სტაჟიორი - https://www.hr.gov.ge/JobProvider/UserOrgVaks/Details/88715?active=1 იურიდიული სამსახურის სტაჟიორი - https://www.hr.gov.ge/JobProvider/UserOrgVaks... სრული ტექსტის სანახავად, დააჭირეთ სიახლის სათაურს |
ვაკანსია სსიპ - საქართველოს ნოტარიუსთა პალატაში August 2, 2024 სსიპ - საქართველოს ნოტარიუსთა პალატა აცხადებს კონკურსს მონიტორინგისა და კონტროლის სამსახურის ფინანსური მონიტორინგის სპეციალისტის ვაკანტურ პოზიციაზე.
კონკურსში მონაწილეობის მსურველმა პირებმა დეტალური ინფორმაცია იხილეთ საჯარო სამსახურის ბიუროს ვებგვერდზე: https://www.hr.gov.ge/JobProvider/UserOrgVaks/Details/88755?active=1 |
ვაკანსია სსიპ - საქართველოს ნოტარიუსთა პალატაში July 23, 2024 სსიპ - საქართველოს ნოტარიუსთა პალატა აცხადებს კონკურსს შემდეგ ვაკანტურ პოზიციებზე: კონკურსში მონაწილეობის მსურველმა პირებმა დეტალური ინფორმაცია იხილეთ საჯარო სამსახურის ბიუროს ვებგვერდზე: აღმასრულებელი დირექტორის მოადგილე - https://www.hr.gov.ge/JobProvider/UserOrgVaks/Details/86959?active=1 აღმასრულებელი დირექტორის მოადგილე - https://www.hr.gov.ge/JobProvider/UserOrgVaks/Details/86958?... სრული ტექსტის სანახავად, დააჭირეთ სიახლის სათაურს |
ვაკანსია სსიპ - საქართველოს ნოტარიუსთა პალატაში July 8, 2024 სსიპ - საქართველოს ნოტარიუსთა პალატა აცხადებს ვაკანსიებს პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცრის, ანალიტიკოსისა და ინფორმაციული უსაფრთხოების მენეჯერის პოზიციებზე. კონკურსში მონაწილეობის მსურველმა პირებმა დეტალური ინფორმაცია იხილეთ საჯარო სამსახურის ბიუროს ვებგვერდზე: პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცერი: https://www.hr.gov.ge/JobProvider/UserOrgVaks/Details/86602?active=1 ანალიტიკოსი: https://ww... სრული ტექსტის სანახავად, დააჭირეთ სიახლის სათაურს |
სტაჟიორები სწავლების პრაქტიკულ კურსს სანოტარო ბიუროებში გადიან July 3, 2024 ნოტარიუსთა პალატაში სტაჟირების 5-თვიანი თეორიული კურსი დასრულდა. ფინალური გამოცდა იუსტიციის სასწავლო ცენტრში ჩატარდა. 75%-იანი ბარიერი 51 სტაჟიორიდან 45-მა წარმატებით გადალახა. თეორიული კურსის გავლისას მომავალმა ნოტარიუსებმა შეისწავლეს სანოტარო და მასთან დაკავშირებული კანონმდებლობა, პრაქტიკულ სწავლებას კი ისინი მომდევნო 5 თვის განმავლობაში სანოტარო ბიუროებსა და იმ ადმინისტრაციულ ორგანოში/და... სრული ტექსტის სანახავად, დააჭირეთ სიახლის სათაურს |